Sultys Greitai
Sulčių Spaudykla Garliavoje "Sultys Greitai" - Plauname, spaudžiame, filtruojame, pasterizuojame, supakuojame! Tel.: 8 605 23510
NaujienosKainos ir paslaugosReceptaiĮdomuKontaktai ir darbo laikas
Įdomu
                                                                                   
              
 
APIE OBUOLIUS...


Kodėl verta valgyti obuolius?

  • Mažina kraujospūdį. Rytą suvalgykite obuolį arba išgerkite stiklinę vandens su 2 šaukšteliais obuolių acto.
  • Gerina miegą. Kamuoja nemiga? Pusvalandį prieš miegą sugraužkite obuolį - ne tik greičiau užmigsite, bet ir nepabusite valgyti naktipiečių.
  • Ramina. Obuoliuose yra nervus stiprinančio magnio. Žvalumo ir geros nuotaikos teikia fruktozė - skatina "laimės" hormono serotonino išsiskyrimą smegenyse.
  • Lieknina. Obuoliai padeda greičiau deginti kalorijas ir reguliuoja žarnyno veiklą, gydo vidurių užkietėjimą.
  • Malšina alkį. Praalkę rinkitės ne pyragaitį ar ledų, o obuolį. Tik 40 kcal ir daug ląstelienos, vitaminų bei įvairių mineralinių medžiagų. Obuolyje yra apie 3g. ląstelienos, 3mg vitamino C. Šiuose vaisiuose daug vandens, tad jei mažai geriate, užkandžiaukite tik obuoliais.
  • Jaunina. Obuoliuose esančios veikliosios medžiagos stabdo senėjimą, padeda regeneruotis ląstelėms. Obuolių actas stiprina plaukus ir naikina pleiskanas.
 
 
Obuoliai ir jų sultys tinka sutrikus širdies ir kraujagyslių veiklai, dietai, aterosklerozės profilaktikai, sergant mažakraujyste, podagra, šlapimtakių akmenlige, kaip šlapimą varanti priemonė, esant vidurių užkietėjimui, žarnų katarui. Jos stiprina nervų sistemą, ypač jei žmonės dirba protinį darbą. Obuolių sultis patartina gerti apsinuodijus sunkiaisiais metalais.
NaujienosKainos ir paslaugosReceptaiĮdomuKontaktai ir darbo laikas