Sultys Greitai
Sulčių Spaudykla Garliavoje "Sultys Greitai" - Plauname, spaudžiame, filtruojame, pasterizuojame, supakuojame! Tel.: 8 605 23510
NaujienosKainos ir paslaugosReceptaiĮdomuKontaktai ir darbo laikas
Kainos ir paslaugos

   

SULČIŲ SPAUDIMAS, PASTERIZAVIMAS IR IŠPILSTYMAS
 

5 litrų pasterizuotų sulčių pakuotės kaina - 2,30   
Kainą sudaro: maišelis, obuolių plovimas, smulkinimas, sulčių  spaudimas, filtravimas, pakaitinimas bei išpilstymas į 5 litrų maišelį su kraneliu.  

 + kartoninė dėžutė - 0,50 € (bent vieną dėžutę namuose turėti būtina, ji - daugkartinė)    

Atvežkite obuolius...Visa kita - mes padarysime už Jus. Atlikę Jūsų užsakymą - Jums paskambinsime (užsakymus atliekame per 24 val.), o Jūs atsiimsite jau išspaustas, pasterizuotas ir supakuotas sultis. Greita ir patogu! 


1. Mažiausias kiekis reikalingas sultims spausti yra 60-80 kg obuolių (2-3 balti standartiniai obuolių maišai). Iš vieno obuolių maišo "išbėga" apie 15-20 litrų sulčių.

2. Vaisiai plaunami, traiškomi ir spaudžiami presu. Sultys kelis kartus filtruojamos. Dirbame su pažangia ir sertifikuota austriška"Voran" įranga.  

3. Šviežiai spaustos sultys pakaitinamos iki 82º C ir čia pat išpilstomos į pakuotę - 5 litrų maišelį su kraneliu. Jums pageidaujant, maišelį įdedame į kartoninę dėžutę. 

Svarbu:  Obuolių sultis galima pasterizuoti kartu su moliūgais, kriaušėmis, apelsinais, avietėmis, vynuogėmis. Kaina lieka nepakitus... o skonis - naujai įdomus..
Didžiausią maišytų sulčių dalį skirtų pasterizavimui būtinai turi sudaryti obuolių sultys. 

 

SULČIŲ SPAUDIMAS
(nepasterizuotos sultys kaitinimui namų salygomis; vyno ar sidro gamybai)
 

 

1 litro sulčių spaudimo kaina:
- obuolių, kriaušių, morkų - 0,20 
- obuolių + aviečių, svarainių, šaltalankių, apelsinų, greipfrutų, moliūgų, burokų ir kitų daržovių - 0,20 
- vynuogių, aronijų - 0,50 
  

 Sultis galime išspausti ir iš kitų vaisių, bei daržovių.

  1. Atsivežkite vaisius ar daržoves. Paruoškite daržoves: stambias daržoves (moliūgus) supjaustykite, morkas nuplaukite, burokus nulupkite. Mažiausias kiekis reikalingas sultims spausti yra 20 kg (vidutinis tinklinis arba baltas polipropileninis "cukrinis" maišas). 

2. Atsivežkite savo tarą išspaustoms sultims supilti. Sultis pilame į: 5 l, 10 l, 19 l plastmasinius indus, stiklinius vyno butelius, bidonus. Sulčių išeiga yra apie 70% - tai priklauso nuo obuolių rūšies ir jų prinokimo. Tad jei atsivešite 100 kg vaisių, Jums reikės apie 70 l taros sultims supilti.

Svarbu prisiminti
NaujienosKainos ir paslaugosReceptaiĮdomuKontaktai ir darbo laikas