Sultys Greitai
Sulčių Spaudykla Garliavoje "Sultys Greitai" - Plauname, spaudžiame, filtruojame, pasterizuojame, supakuojame! Tel.: 8 605 23510
NaujienosKainos ir paslaugosReceptaiĮdomuKontaktai ir darbo laikas
Kainos ir paslaugos

   

SULČIŲ SPAUDIMAS, PASTERIZAVIMAS IR IŠPILSTYMAS
 

5 litrų pasterizuotų sulčių pakuotės kaina- 2,30   

Kainą sudaro: maišelis, obuolių plovimas, smulkinimas, sulčių  spaudimas, filtravimas, pakaitinimas bei išpilstymas į 5 litrų maišelį su kraneliu.  

 + kartoninė dėžutė - 0,50 € (bent vieną dėžutę namuose turėti būtina, ji - daugkartinė)    

Atvežkite obuolius...Visa kita - mes padarysime už Jus. Atlikę Jūsų užsakymą - Jums paskambinsime (užsakymus atliekame per 24 val.), o Jūs atsiimsite jau išspaustas, pasterizuotas ir supakuotas sultis. Greita ir patogu! 


1. Mažiausias kiekis reikalingas sultims spausti yra 60-80 kg obuolių (2-3 balti standartiniai obuolių maišai). Iš vieno obuolių maišo "išbėga" apie 15-20 litrų sulčių.

2. Vaisiai plaunami, traiškomi ir spaudžiami presu. Sultys kelis kartus filtruojamos. Dirbame su pažangia ir sertifikuota austriška"Voran" įranga.  

3. Šviežiai spaustos sultys pakaitinamos iki 82º C ir čia pat išpilstomos į pakuotę - 5 litrų maišelį su kraneliu. Jums pageidaujant, maišelį įdedame į kartoninę dėžutę. 

Svarbu:  Obuolių sultis galima pasterizuoti kartu su moliūgais, kriaušėmis, apelsinais, avietėmis, vynuogėmis. Kaina lieka nepakitus... o skonis - naujai įdomus..
Didžiausią maišytų sulčių dalį skirtų pasterizavimui būtinai turi sudaryti obuolių sultys. 

 

SULČIŲ SPAUDIMAS
(nepasterizuotos sultys kaitinimui namų salygomis; vyno ar sidro gamybai)
 

 

1 litro sulčių spaudimo kaina:
- obuolių, kriaušių, morkų, svarainių, moliūgų - 0,20 
- vynuogių, aronijų, šaltalankių - 0,50 
  

 Sultis galime išspausti ir iš kitų vaisių, bei daržovių.

  1. Atsivežkite vaisius ar daržoves. Paruoškite daržoves: stambias daržoves (moliūgus) supjaustykite, morkas nuplaukite, burokus nulupkite. Mažiausias kiekis reikalingas sultims spausti yra 20 kg (baltas polipropileninis "cukrinis" maišas). 

2. Atsivežkite savo tarą išspaustoms sultims supilti. Sultis pilame į: 5 l, 10 l, 19 l plastmasinius indus, stiklinius vyno butelius, bidonus. Sulčių išeiga yra apie 70% - tai priklauso nuo obuolių rūšies ir jų prinokimo. Tad jei atsivešite 100 kg vaisių, Jums reikės apie 70 l taros sultims supilti.

Svarbu prisiminti
NaujienosKainos ir paslaugosReceptaiĮdomuKontaktai ir darbo laikas